co je fotbal?

Fotbal je sport, který hrají dva týmy po 11 hráčích na obdélníkovém hřišti. Cílem týmu je posouvat fotbalový míč přes brankovou čáru do branky při bránění své branky a zabránit tak soupeři ve skórování. Míč je přihrán hráči, který se snaží vstřelit gól kopnutím míče do brány. Gól má hodnotu jednoho bodu. Je nezákonné používat ruce při kopání do míče a soupeř dostane volný kop.

Fotbal je skvělý pro vaše kardiovaskulární zdraví a kondici a mohou ho hrát lidé všech věkových kategorií a velikostí. I děti mohou hrát fotbal, pokud mají pár kamarádů. Je to nejpopulárnější sport v Austrálii a je vhodný pro muže, ženy i děti všech pohlaví. Neustálé posuny mezi chůzí a během dělají hru skvělou pro vaše zdraví. Protože je fotbal zábava a skvělé cvičení, můžete se tomuto sportu věnovat, i když jste v dobré fyzické kondici nebo je vám více než 50 let.

Zkontrolujte také: https://www.r-gol.com/cs/nike-tiempo

Vývoj hry odrážel sociální a ekonomickou nerovnost. Hráči z chudších zemí mají tendenci být vázáni dlouhodobými smlouvami s jedním klubem, přičemž ten kontroluje celou kariéru mnoha. FIFA nyní vyžaduje, aby fotbaloví agenti měli licenci a složili písemnou zkoušku. Pravidla podpořila zvýšenou mobilitu mezi hráči, ale mnoho hráčů je stále částečně ve vlastnictví jejich agentů. A růst hry byl poháněn penězi. Nyní je pro týmy i hráče ziskovější než kdy dříve.